Akceptowane metody płatności

Za zamówienie możesz zapłacić kartą kredytową lub przelewem bankowym. Karty wydawane przez banki mające siedzibę poza Europą muszą być międzynarodowymi kartami bankowymi (Mastercard lub Visa).Karta płatnicza :

Bezpieczna płatność online kartą kredytową jest realizowana przez naszego dostawcę usług płatniczych. Przesyłane informacje są zaszyfrowane zgodnie z zasadami sztuki i nie mogą być odczytane podczas transportu w sieci. Po zainicjowaniu płatności transakcja jest natychmiast obciążana po weryfikacji danych. Podając swoje dane bankowe podczas sprzedaży, upoważniasz nas do obciążenia karty kwotą odnoszącą się do wskazanej ceny. W przypadku pomyłki lub niemożności obciążenia karty, Sprzedaż jest natychmiastowo prawomocnie rozwiązywana, a zamówienie anulowane.Przelew bankowy :

Jeśli zdecydujesz się zapłacić za zamówienie przelewem bankowym, musisz dokonać płatności za pośrednictwem platformy swojego banku. Po złożeniu zamówienia otrzymasz nasze dane bankowe i instrukcje e-mailem. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić podany adres e-mail, aby nie przegapić naszych danych kontaktowych i instrukcji. Zalecamy przesłanie nam e-maila z potwierdzeniem płatności po opłaceniu zamówienia, abyśmy mogli jak najszybciej przetworzyć Twoje zamówienie.