Zwroty i zwrot pieniędzy

Zwroty i zwroty


Nasza polityka zwrotów wynosi 30 dni. Jeśli minęło 30 dni od otrzymania paczki, niestety nie możemy zaoferować zwrotu pieniędzy ani wymiany.

Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany iw takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.


Wymiany są dostępne tylko dla tego samego rozmiaru i/lub koloru stylu. Wymiana na inny produkt jest surowo zabroniona. Zalecamy zwrot oryginalnego produktu w celu uzyskania zwrotu pieniędzy, a następnie złożenie nowego zamówienia na wybrany produkt.


Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu Twojego zwrotu.


Jeśli zostaniesz zatwierdzony, Twój zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie zastosowany do oryginalnej metody płatności.


Jeśli otrzymany przedmiot jest wadliwy lub niewłaściwy:

Bardzo nam przykro! Napisz do nas na adres kontakt@iwona-pellets.com, podając następujące dane:

  • Numer Twojego zamówienia
  • Opis problemu (np. niewłaściwy/wadliwy przedmiot)
  • Zdjęcie lub film

Jak długo czeka się na zwrot pieniędzy?

Przetworzenie zwrotu może zająć do 7 dni. Wszystkie zwroty muszą zostać zweryfikowane pod kątem autentyczności i muszą zostać przesłane do naszego działu księgowości w celu przetworzenia.


Jak zwrócić przedmiot?

Aby zwrócić przedmiot, napisz do nas na adres kontakt@iwona-pellets.com. Formularz do wypełnienia zostanie wysłany do Ciebie e-mailem, wypełnisz formularz i prześlesz go do nas.


Opóźnione lub brakujące zwroty:

Sprawdź swoje konto bankowe
Skontaktuj się ze swoim bankiem
Czas przetwarzania może wynieść do 7 dni

Jeśli zrobiłeś to wszystko i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@iwona-pellets.com


Dostawa :

Klient jest odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki za zwrot przedmiotu. Jeśli powiadomisz nas, że chcesz otrzymać zwrot pieniędzy, otrzymasz dokładnie tyle, ile zapłaciłeś za produkt.


Ostrzeżenie :

Jeśli wysyłasz produkty do zwrotu, zdecydowanie zalecamy odesłanie produktu do nas z numerem śledzenia.Adres zwrotny :

IWONA PELLETS
ul. Rychtalska 45, 50-304 Wrocław, Polska,

IWONA PELLETS i jego zespół dziękują za zaufanie.